Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

image A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    június 27., péntek:
    ——————-
    Eurosport:
8.45 és 13.30 Sznúker, Wuxi klasszikus, Vuhszi, Kína, negyeddöntő

    SportM
20.15: Lóverseny, futam
 
    Digisport 1
12.30: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon
 
    Digisport 2
8.55: Motorsport, Holland Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
9.50: Motorsport, Holland Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
12.30 és 17.50: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon

    június 28., szombat:
    ——————–
    M1
17.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Brazília-Chile
21.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Kolumbia-Uruguay

    Sport 1
19.00: Salakmotor, Dán GP, Koppenhága
 
    Sport 2
15.00: Lóverseny, futam

    Sportklub
2.00: Labdarúgás, Major League Soccer, NY Red Bulls – Toronto FC
22.00: Kosárlabda, ACB Liga, döntő, Real Madrid – FC Barcelona
 
    Eurosport
8.45, 13.30, 14.40: Sznúker, Wuxi klasszikus, Vuhszi, Kína, elődöntő
12.30: Autóverseny, világbajnokság, Moszkva, Oroszország, 1. futam
21.00: Lovaglás, GCT, Monaco
 
    Eurosport 2
8.30: Ausztrál futball liga, Fremantle – West Coast Eagles
13.15 és 17.15 Darts

    Digisport 1
3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights
12.30: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon

    Digisport 2
10.50: Motorsport, Holland Nagydíj, Moto3, futam
12.10: Motorsport, Holland Nagydíj, Moto2, futam
13.50: Motorsport, Holland Nagydíj, MotoGP, futam
15.15: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon
22:00 Autósport, IndyCar, Reliant Park, Houston
    június 29., vasárnap:
    ———————
    M1
13.25: Autósport, DTM Futam, Norisring
17.35: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Hollandia – Mexikó
21.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Costa Rica – Görögország

    Sport 1
3.00: Ökölvívás, Profi gála, Omaha, Terence Crawford – Yuriorkis Gamboa
 
    Sport 2
15.00: Lóverseny, futam

    Eurosport
8.45 és 14.40: Sznúker, Wuxi klasszikus, Vuhszi, Kína, döntő
12.30: Autóverseny, világbajnokság, Moszkva, Oroszország, 2. futam
 
    Eurosport 2
13.30: Superbike-világbajnokság, Egyesült Királyság, 1. futam
17.15: Superbike-világbajnokság, Egyesült Királyság, 2. futam

    Digisport 1
1.30: Autósport, NASCAR, Sprint Cup, Quaker State 400
14.45: Kosárlabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztria, Szombathely
21.40: Autósport, IndyCar, Reliant Park, Houston

Leave a reply