Cimke: "élő közvetítés"

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


image

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    április 15., kedd:
    ——————
    Sport 1
17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, első mérkőzés, DVSC-TEVA – Diósgyőri VTK
20.15: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Borussia Dortmund-VfL Wolfsburg

    Sport 2
13.30: Lóverseny, futam

    Eurosport
18.15: Labdarúgás, U20-as barátságos mérkőzés, Németország-Olaszország

    Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, AFC Bajnokok Ligája, al-Rayyan – al-Jazira

    Digisport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo, 1. és 2. forduló
18.45: Vízilabda, férfi világliga, Magyarország-Horvátország
20.40: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Ham United

    Digisport 2
17.45: Kosárlabda, női NB I, elődöntő, PEAC Pécs-Uniqa Euroleasing Sopron

    április 16., szerda:
    ——————–
    Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Brooklyn Nets – New York Knicks
17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, első mérkőzés, MTK-Újpest
20.15: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Bayern München-Kaiserslautern

    Sport 2
13.30: Lóverseny, Futam
19.45: Kézilabda, spanyol bajnokság, Aragón-Encantada

    Sportklub
17.25: Kézilabda, női NB I, Érd-Győr

    Eurosport
17.45: Labdarúgás, U19-es barátságos mérkőzés, Németország-Belgium

    Digisport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Labdarúgás, Király Kupa, döntő, Real Madrid-Barcelona

    Digisport 2
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj-Kaposvári KK
20.40: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Sunderland

Rovat: HírekHozzászólás (0)

Élő tv-sportközvetítések – Hétfő, kedd


image

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    március 31., hétfő:
    ——————-
    Sport 2
13.30: Lóverseny, futam

    Sportklub
18.25: Labdarúgás, Serie A, Udinese – Catania
20.25: Labdarúgás, francia másodosztály, RC Lens – Clermont Foot

    Eurosport
8.30: Curling, világbajnokság, Peking, férfi, Oroszország – Svédország
13.00: Curling, világbajnokság, Peking, férfi, Kanada – Csehország

    Eurosport 2
8.00: Snooker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 1. nap
11.30: Krikett, Twenty 20 világbajnokság, Banglades, 2. forduló
18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság
20.15: Labdarúgás, Bundesliga 2, Union Berlin – Energie Cottbus
 
    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, Premier League, Sunderland-West Ham United
  
    Digisport 2
18.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen – Kielce
20.55: Labdarúgás, Serie A, Livorno-Internazionale
 
    április 1., kedd:
    ——————
    Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Manchester United-Bayern München
 
    Eurosport
8.30: Curling, világbajnokság, Peking, férfi, Németország – Norvégia
14.45: Kerékpár, De Panne-i háromnapos verseny, Belgium
 
    Eurosport 2
1.45: Labdarúgás, U17-es vb, Costa Rica
3.00: Labdarúgás, U17-es vb, Costa Rica
7.30 és 12.30: Snooker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 2. nap
15.30: Krikett, Twenty 20 világbajnokság, Banglades, 2. forduló, Karib-szigetek – Pakisztán
19.30: Kosárlabda, Európa Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
 
    Digisport 1
17.40: Kosárlabda, férfi NB I, rájátszás
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Barcelona-Atlético Madrid

Rovat: HírekHozzászólás (0)

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


image

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    március 26., szerda:
    ——————–
    Sport 1
17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Győri ETO FC-MTK Budapest
20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, 31. forduló, Partick Thistle-Celtic Glasgow

    Sport 2
13.30: Lósport, futam
17.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, férfiak, 8. forduló, ZF-Eger – Jug Dubrovnik
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 30. forduló, FC Barcelona-Celta Vigo
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 30. forduló, Sevilla-Real Madrid

    SportKlub
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, 30. forduló, Catania-SSC Napoli

    Eurosport
7.45: Műkorcsolya, világbajnokság, Szaitama, férfi rövidprogram
15.30: Kerékpározás, katalán körverseny, 3. szakasz
20.35: Sznúker, PTC nagydöntő, Egyesült Királyság

    Eurosport 2
14.00: Sznúker, PTC nagydöntő, Egyesült Királyság
17.15: Labdarúgás, Bundesliga 2, 1. FC Köln-Karlsruher SC
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, 27. forduló, FC Augsburg-Bayer Leverkusen

    Digisport 1
18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, 30. forduló, Fiorentina-AC Milan

    Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Atomerőmű SE-Alba Fehérvár
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Sunderland

    március 27., csütörtök:
    ———————–
    Sport 2
13.30: Lóverseny, futam
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valladolid
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Valencia

    Eurosport
7.30: Műkorcsolya, világbajnokság, Szaitama, női rövidprogram
15.00: Kerékpár, katalán körverseny, 4. szakasz
19.45 és 22.45: Labdarúgás, U17-es női vb, Costa Rica

    Eurosport 2
14.00 és 19.45: Sznúker, PTC nagydöntő, Egyesült Királyság
22.45: Labdarúgás, U17-es női vb, Costa Rica

    Digisport 1
0.35: Tenisz, ATP-torna, Miami
16.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Bayern München
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese

    Digisport 2
0.00 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami     
2.00: Labdarúgás, Libertadores Kupa, Atlético PR-Vélez Sarsfield
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Olympiakosz

Rovat: HírekHozzászólás (0)

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


image

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    január 31., péntek:
    ——————-
    Sport 1
20.00: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Vitesse

    SportKlub
20.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux

    Eurosport
13.00 és 20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin, 3. nap
16.00: Síugrás, Világkupa, Willingen
18.30: Futsal, Európa bajnokság, Antwerpen, csoportkör, Horvátország-Csehország

    Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Braunschweig-Borussia Dortmund

    Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Párizs
18.00: Vízilabda, férfi ob I, A-Híd Szeged – Debrecen

    Digisport 2
16.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, Párizs     
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Zalgiris Kaunas

    február 1., szombat:
    ——————–
    Sport 1
18.00: Ökölvívás, Profi gála, Monaco, Gennagyij Golovkin-Osunamu Adama
 
    Sport 2
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia
18.45: Kézilabda, nemzetközi torna, Szkopje, MKB-MVM Veszprém – Metalurg Szkopje
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Sevilla

    Sportklub
15.00: Kézilabda, női KEK, Érd-Buxtehude
17.45: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Fiorentina
19.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Torino

    Eurosport
9.45: Alpesi sí, világkupa, Maribor, női óriás-műlesiklás, 1. futam
10.30: Sífutás, világkupa, Toblach, női 10 km, klasszikus stílus
11.30: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, férfi lesiklás
13.00: Alpesi sí, világkupa, Maribor, női óriás-műlesiklás, 2. futam
14.15: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi 15 km, klasszikus stílus
15.45: Síugrás, világkupa, Willingen
18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Antwerpen, csoportmérkőzés, Portugália – Oroszország
20.00: Sznúker, német mesterek, Berlin, elődöntő

    Eurosport 2
13.30: Hódeszka, FIS Világkupa, Németország
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-VFB Stuttgart
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Mönchengladbach
20.45: Futsal, Európa-bajnokság, Antwerpen, csoportmérkőzés, Ukrajna-Belgium

    Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Sunderland
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Manchester United
18.15: Kézilabda, EHF női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Buducsnoszt
20.25: Kézilabda, EHF női Bajnokok Ligája, Krim Ljubljana-Larvik

    Digisport 2
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Swansea City
15.40: Tenisz, WTA-torna, Párizs, elődöntők

    február 2., vasárnap:
    ———————
    Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Almería
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Sociedad
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid

    Sport 2
22.00. NFL, Super Bowl, Denver Broncos-Seattle Seahawks (kezdőrúgás: hétfő 0.30)
    
    Sportklub
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Sampdoria
14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Napoli
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Internazionale

    Eurosport
9.00: Alpesi sí, világkupa, Maribor, női szlalom, 1. futam
10.45: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi és női sprint, szabadstílusú
12.15: Alpesi sí, világkupa, Maribor, női szlalom, 2. futam
13.30: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
14.30: Síugrás, világkupa, Willingen, HS 145
16.15: Darts, Holland Open
18.15: Futsal, Európa-bajnokság, Antwerpen, csoportmérkőzés, Azerbajdzsán-Olaszország
20.00: Sznúker, német mesterek, Berlin, döntő

    Eurosport 2
10.30: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha Berlin-FC Nürnberg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt
20.45: Futsal, Európa-bajnokság, Antwerpen, csoportmérkőzés, Csehország-Spanyolország

    Digisport 1
0.25: Kosárlabda, NCAA, Syracuse-Duke
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, WBA-Liverpool
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Crystal Palace
19.00: Kézilabda, női KEK, Ferencváros-Tertness Bergen

    Digisport 2
15.30: Tenisz, WTA-torna, Párizs, döntő

Rovat: HírekHozzászólás (0)

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


image

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    
    január 15., szerda:
    ——————-
    Duna
16.00 és 20.55: Műkorcsolya, Eb, Budapest

    Sport1
17:45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Oroszország-Szerbia
20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Lengyelország-Franciaország

    Sport2
16.00: Kosárlabda, női Euroliga, Jekatyerinburg-Győr
21.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, újrajátszás, Manchester City-Blackburn

    SportKlub
17.55: Kézilabda, női NB I, Győr-FTC
20.45: Labdarúgás, francia ligakupa, Olympique Lyon-Olympique Marseille

    Eurosport
3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
 
    Eurosport 2
3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Kazan-Valencia
19.30: Síakrobatika, vk, Egyesült Államok, mogul
20.30: Műkorcsolya, Eb, Budapest

    Digisport 1
15.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Catania-Siena
19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Athletic Bilbao-Real Betis
21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Osasuna-Real Madrid
 
    Digisport 2
17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Spezia
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Napoli-Atalanta

    január 16., csütörtök:
    ———————-
    M1
20.05: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Magyarország-Norvégia

    Duna
15.30 és 20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

    Sport1
2.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Washington Capitals
21.00: Kosárlabda, NBA, Atlanta Hawks-Brooklyn Nets

    Sport2
18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Spanyolország-Izland
20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Dánia-Csehország

    SportKlub
19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Atomerőmű

    Eurosport
1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.30: Sílövészet, vk, Olaszország, női sprint
17.15: Síugrás, vk, Wisla
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
 
    Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
11.00: Síugrás, vk, Wisla, selejtező
12.00: Síakrobatika, vk, Val Thorens, síkrossz
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

    Digisport
17.00: Kosárlabda, női Európa Kupa, DVTK-Universitesi Istanbul
19.55: Labdarúgás, Király Kupa, Villarreal-Real Sociedad
21.55: Labdarúgás, Király Kupa, Getafe-Barcelona

    Digisport 2
19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Makkabi Electra
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Kuban Krasznodar

Rovat: HírekHozzászólás (0)

Férfi kézilabda EB: Spamyolország – Magyarország élő közvetítés


image

Az M1 és a Kossuth Rádió is élőben közvetíti a vasárnap kezdődő
dániai férfi kézilabda Európa-bajnokság magyar vonatkozású mérkőzéseit,
valamint a döntőt. 

 Január 12. és 26. között Dániában rendezik a férfi kézilabda
Európa-bajnokságot. A magyar válogatott Aalborg városában, a könnyűnek nem
nevezhető B-csoportban, Spanyolország, Izland és Norvégia ellen lép pályára és
vívhatja ki a továbbjutást. Mocsai Lajos együttese a világbajnok spanyolok
ellen kezdi meg csoportküzdelmeit vasárnap. A találkozót
18.05 órakor az M1 és a Kossuth Rádió is műsorára tűzi. A mérkőzés televíziós
kommentátora Knézy Jenő, rádiós tudósítója Virányi Zsolt lesz. Az M1
stúdiójában Petrovics-Mérei Andrea elemzi a látottakat Kotormán Attila korábbi
válogatott kézilabdázóval.

 A kontinensviadal magyar mérkőzései online, a telesport.hu oldalon is élőben követhetők.

 A B-csoport közvetítési menetrendje:

 Január 12.
Spanyolország–Magyarország, 18.05. M1, Kossuth Rádió

 Január 14.
Magyarország–Izland, 17.50, M1, Kossuth Rádió (második félidő)

 Január 16.
Magyarország–Norvégia, 20.05. M1. Kossuth Rádió (második félidő)

 Január 26.
Döntő, 17.20, M1

 

www.telesport.hu

Rovat: HírekHozzászólás (0)

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


image

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    
    november 29., péntek:
    ———————
    Duna
15.30: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Vasas FC-Dunaújváros PASE

    Sport 1
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 16. forduló, Bp. Honvéd – KTE-Phoenix Mecano

    Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió
19.45: Vízilabda, BL, nők, selejtező, ZF Eger-NGM Firenze Pallanuoto
22.00: NHL, San Jose Sharks – St. Louis Blues

    Sportklub
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Montpellier Hérault SC

    Eurosport
12.15: Sífutás, világkupa, Kuusamo, Finnország, férfi és női sprint, klasszikus
14.15: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, Norvégia, férfi elődöntő
16.00: Síugrás, világkupa, Kuusamo, Finnország, HS 142
17.45: Sílövészet, világkupa, Östersund, Svédország, női sprint
19.00: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek, USA, női lesiklás
21.30: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, Norvégia, női elődöntő

    Eurosport 2
9.00: Krikett
18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Németország
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Németország, Wolfsburg-Hamburg

    Digisport 1
19.15: Vízilabda, férfi ob I, Racionet Honvéd – A-HÍD Szeged

    Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Kaunas-Milano
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Fenerbahce

    november 30., szombat:
    ———————-
    M1
13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvári Rákóczi – DVSC-TEVA

    Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Újpest
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zsóry – MTK
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros – PMFC-Matias
22.15: Ökölvívás, Profi gála, London
 
    Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió, 2. nap
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Atlético Madrid
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Eibar-Mallorca
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Valladolid
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Sociedad

    Sportklub
15.30: Kosárlabda, férfi NB I, FALCO-Körmend
17.45: Labdarúgás, Serie A, Parma-Bologna
19.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Torino

    Eurosport
8.30: Északi összetett, Világkupa, Kuusamo
9.30: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, női, 5 km, klasszikus
11.15: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, férfi, 10 km, klasszikus
13.15: Északi összetett, Világkupa, Kuusamo
14.15: Szánkó, Világkupa, Winterberg, férfi, 2. futam
15.00: Sílövészet, Világkupa, Östersund, férfi, sprint
16.45: Síugrás, Világkupa, Kuusamo, HS 142
18.45: Alpesi sí, Világkupa, Beaver Creek, női szuper-G
20.00: Alpesi sí, Világkupa, Lake Louise, férfi lesiklás

    Eurosport 2
10.00: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, női döntő
13.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York, 1. nap
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Dortmund
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-VfB Stuttgart
20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York, 1. nap
23.00: Amerikaifutball, NCAA Big Ten Conference

    Digisport 1
15.45: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Arsenal
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém – Szentpétervár
20.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Croatia Zagreb
22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Atlético Mineiro

    Digisport 2
16.05: Kézilabda, EHF Kupa, Pick Szeged-Benfica
18.25: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-WBA

    december 1., vasárnap:
    ———————-
    M1
14.55: Lovassport, OTP Bank Lovas Világkupa, Budapest
16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Győri ETO FC

    Sport 1
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-PSV
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Osasuna
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Barcelona

    Sport 2
1.00: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Toronto Maple Leafs
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió, 3. nap
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Videoton
22.15: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Denver Broncos

    Sportklub
12.15: Labdarúgás, Serie A, Catania-Milan
14.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta – Roma
17.00: Kosárlabda, női NB I, PINKK-Sopron
18.45: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Udinese
20.30: Labdarúgás, francia Bajnokság, Paris Saint-Germain – Olympique Lyon

    Eurosport
9.15: Északi összetett, Világkupa, Kuusamo
10.15: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, női, 10 km, szabadstílusú
11.00: Sílövészet, Világkupa, Östersund, női, üldözéses
12.15: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, férfi, 15 km, klasszikus
13.15: Sílövészet, Világkupa, Östersund, férfi, üldözéses
14.15: Északi összetett, Világkupa, Kuusamo, férfi, 10 km
15.15: Sznúker, York, Egyesült Királyság, 2. nap
17.30: Alpesi sí, Világkupa, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 1. futam
19.00: Alpesi sí, Világkupa, Lake Louise, férfi, szuper-óriásműlesiklás
20.15: Alpesi sí, Világkupa, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 2. futam

    Eurosport 2
10.00: Szánkó, Világkupa, Németország, nők, 1. futam
11.15: Szánkó, Világkupa, Németország, nők, 2. futam
13.15: Szánkó, Világkupa Németország, csapat váltó
14.15: Labdarúgás, Bundesliga 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96-Eintracht Frankfurt
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Freiburg
20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York, 2. nap

    Digisport 1
1.45: Amerikaifutball, NCAA, Texas A&M-Missouri
12.45: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Manchester United
15.00: Labdarúgás, Premier League, Hull City-Liverpool
17.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Southampton
19.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Bahia

    Digisport 2
0.35: Amerikaifutball, NCAA
14.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kiel-Wisla Plock
17.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Swansea City
19.10: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Csurgó-Besiktas

Rovat: HírekHozzászólás (0)

Forma-1-es szezonzárás és NB1-es ragadók a közmédiában


image A hétvégi Brazil Nagydíjjal véget ér a 2013-as Forma-1-es
idény, ezzel az M1 idei közvetítéssorozata is. Az F1 mellett az OTP Bank Liga
15. fordulójának két rangadódója is látható lesz: az M1 szombaton a
Honvéd-Debrecent, a Duna vasárnap a Diósgyőr-Videoton találkozót tűzi műsorára.

A brazíliai Sao Paolóban idei utolsó
állomásához
érkezik a Formula-1 2013-as idénye. Az M1 pénteken 23.15-kor
közvetíti a II szabadedzést, szombaton 16.45-től az időmérőt, vasárnap
16.30-tól a futamot. A kommentátor Szujó Zoltán, szakkommentátor Wéber Gábor, a
stúdióvendég pedig Dávid Sándor lesz.

 Félidejéhez érkezik az OTP Bank Liga 2013/14-es kiírása. A
15. fordulóból az M1 és a Duna összesen három mérkőzést közvetít, ebből kettő a
forduló legizgalmasabbjainak ígérkezik. A második helyezett Debrecen szombaton Kispestre
látogat
, míg a tabellát jelenleg vezető Videoton Diósgyőrött
vendégeskedik.  A Budapest Honvéd – DVSC-TEVA rangadót az M1 szombaton
13.55 órától közvetíti, a DVTK-Videoton FC rangadót pedig a Duna tűzi műsorra
vasárnap, 16.30 órakor.  A csatorna pénteken 19.00-kor a Puskás Akadémia
FC – Kecskeméti TE-Phoenix Mecano meccset is közvetíti. 

 Hétvégi közvetítési menetrend:

Péntek:
19.00, Duna: Puskás Akadémia FC – Kecskeméti TE-Phoenix Mecano. Kommentátor:
Menczer Tamás, pályaszéli riporter: Mohay Bence
23.15, M1: Forma-1 Brazil Nagydíj II. szabadedzés. Kommentátorok: Szujó Zoltán,
Wéber Gábor

 Szombat:
13.55, M1: Budapest Honvéd – DVSC-TEVA. Kommentátor: Knézy Jenő, pályaszéli
riporter: Erdmann Mátyás
16.45, M1: Forma-1 Brazil Nagydíj időmérő edzés. Kommentátorok: Szujó Zoltán,
Wéber Gábor

 Vasárnap:
16.30, M1: Forma-1 Brazil Nagydíj futam. Kommentátorok: Szujó Zoltán, Wéber
Gábor
16.30, Duna: DVTK-Videoton FC. Kommentátor: Gundel Takács Gábor, pályaszéli
riporter: Mohay Bence

 További információk:

www.hirado.hu/boxutca

www.telesport.hu

www.facebook.hu/boxutca

www.facebook.hu/mtvasport

 

Rovat: HírekHozzászólás (0)

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek 2013.11.07.


image

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    november 7., csütörtök:
    ———————–
    Story 4
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rapid Wien-Genk
    
    Sport 2
17.45: Kosárlabda, Női Euroliga, HAT-Agro Uni Győr – Jekatyerinburg

    Digisport 1
15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, Standard Liége-Salzburg
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham Hotspur-Sheriff Tiraspol

    Digsport2
17.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rubin Kazany-Wigan
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Sevilla-Liberec

    november 8., péntek:
    ———————–
    Duna
15.30: Labdarúgás, NB II, ZTE-Siófok
 
    Sport 1
1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Miami Heat-Los Angeles Clippers
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Mezőkövesd
 
    Sport 2
20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, 1. forduló, Wimbledon-Coventry City
 
    SportKlub
3.05: Labdarúgás, MLS, Real Salt Lake-Los Angeles Galaxy
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Evian
 
    Eurosport
8.30: Műkorcsolya, ISU Grand Prix, Tokió, férfi rövid program
11.15: Műkorcsolya, ISU Grand Prix, Tokió, női rövid program
13.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, bronzmérkőzés
16.00: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, döntő
20.30: Ökölvívás, L. Haskins (brit)-J. Bouth (brit)

    Eurosport 2
18.30: Labdarúgás, német Bundesliga 2, FSV Frankfurt-1. FC Kaiserslautern
20.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Hannover 96-Braunschweig
  
    Digisport 1
3.00: Amerikaifutball, NCAA, Oregon-Stanford
8.55: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés
9.50: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés
10.50: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés
15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zielona Gora-Galatasaray
21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

    Digsport2
13.05: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés
14.00: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés
15.00: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés
18.15: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Lengyelország

Rovat: HírekHozzászólás (0)

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


image

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    november 6., szerda:
    ——————–
    SportKlub
19.45: Kézilabda, Férfi NB I, MKB-MVM Veszprém-Csurgó

    Eurosport
15.45: Labdarúgás, Ifjúsági Liga, csoportmérkőzés, Chelsea-Schalke 04

    Eurosport 2
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, 4. forduló, Cedevita Zagreb-Sassari

    Digisport 1
11.00: Úszás, világkupa, Szingapúr
15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Zenit-Porto
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-AC Milan
  
    Digisport 2
17.45: Kosárlabda, Női Euroliga, Uniqa Euroleasing Sopron-Imos Brno
20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Dortmund-Arsenal

    november 7., csütörtök:
    ———————–
    Story 4
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rapid Wien-Genk
    
    Sport 1
1.30: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Pittsburgh Penguins

    Sport 2
17.45: Kosárlabda, Női Euroliga, HAT-Agro Uni Győr – Jekatyerinburg

    SportKlub
2.05: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Houston Dynamo

    Digisport 1
15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, Standard Liége-Salzburg
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham Hotspur-Sheriff Tiraspol

    Digsport2
17.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rubin Kazany-Wigan
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Sevilla-Liberec

Rovat: HírekHozzászólás (0)

RSS XLsport hírek

  • Így változik az idõmérõ a hiányzók miatt
    Miután négy fõvel megfogyatkozott az F1-es mezõny az USA Nagydíj hétvégéjére, a versenybírók módosítottak az idõmérõ lebonyolításán, ezzel alkalmazkodva az új helyzethez.
  • Beharangozó: Panthers - Saints (9. hét)
    Ez egy feszült hat hét volt a Carolina Panthers számára, akik mindössze egyszer nyertek a 2-0-ás szezonkezdet óta. Még így is, úgy érzik, mintha a szezon csütörtök este kezdõdne. A Panthers-nek (3-4-1), aki az elsõ helyen áll az NFC South-ban a bajnokság kezdete óta, kell vernie a divízió rivális New Orleans (3-4) csapatát a Thursday Night Football mérkõzésen, […]
  • Tomi Kid: nagyon megverem Wanderát
    Pénteken, a felvidéki Nagyszombaton rendezi következõ bokszgáláját a Profibox Promotion, három WBF címmérkõzéssel. Kötelek közé lép a szlovákiai...
  • Reiteralm (Ski amadé) síterepe is kinyit a hétvégére
    Maradt még bõven a múlt heti havazásból és ahol meg van a szándék az üzemeltetésre, és sikerült ratrakost, liftkezelõt, pénztárost és egyéb síterep üzemeltetésében fontos munkaerõt szerzõdtetni, ott ismét lehet síelni. Ezen a héten egy újabb többé-kevésbé közeli terep, Reiteralm, kezdi meg a szezont.
  • Profibox Promotion 2014.10.28.
    Kedden három profi ökölvívó mérkõzés volt a GFC teremben.
2014. október
H K S C P S V
« szept    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
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